Can-am Traxter PRO DPS HD10 MY2021 s vytápěnou kabinou! 711.400,-

Největší z řady Traxterů s full cabine! Tak tohle je stroj opravdu na práci (traktor kolový, ŘP sk. B ), 180 x 138 velká korba uveze až půl tuny a navíc můžete připojit až 1140 Kg těžký přívěs. Stroj je schválen pro 3 osoby, má naviják a vybaven je kompletní luxusní kabinou včetně topení – skleněná vrstvená okna a odolné dveře z Makrolonu. Za kabinou je navíc pod korbou velký úložný prostor a Traxter tak nabízí dostatečnou kapacitu pro přepravu nejen nákladu, ale třeba i pracovních nástrojů a nářadí. Přes svou délku (392 cm) se Traxter skvěle řídí, čemuž napomáhá velký rejd předních kol a nastavitelný posilovač řízení. K dispozici máte i přepínání palivových map a můžete tak volit mezi výkonem a provozem v Eco módu. Jestliže hledáte odolného pomocníka na vaši farmu, pro lesnictví a těžbu v těžkém terénu nebo všude tam, kde s nákladem je nutno zdolávat těžký terén, je tento Traxter ta nejlepší volba!

Dle vašeho přání lze tento Traxter vybavit i pásovým systémem Apache 360 LT, který je vhodný pro provoz na sněhu nebo v měkkém terénu a je homologovaný pro užití na pozemních komunikacích.

Na stroj poskytuji standardní dvouletou záruku, je možná vaše značková čtyřkolka do protiúčtu, lze sjednat splátkový prodej a Traxtera si můžete před nákupem patřičně vyzkoušet.

Uvedená cena je včetně DPH, odpočet možný!