Can-am Traxter HD5 4×4 MY2020 465.000,-

Nabízím luxusně vybavené UTV Traxter HD5 4×4, rok 2020, ve stavu nového stroje, najeto pouze 1.870 Km a 52 Mth. HD5 nabízí nejúspornější motor Rotax s přepínáním jízdních módů, který vás ale překvapí svým výkonem – max. rychlost 80 Km/h! Traxter je homologován jako traktor, má 3 místa, nosnost sklopné korby je téměř 400 Kg a na tažném můžete táhnout až 900 Kg těžký přívěs. Řídit ho můžete s řidičákem na auto a to i na silnicích 1. třídy. Hodnota výbavy na fotkách překračuje 200 tis. Kč a kabina má vytápění. S těmito stroji máme bohaté servisní zkušenosti, mají nejvyšší životnost, nemusíte se bát zařadit 4×4 a to i za plné rychlosti. Přední diferenciál je totiž, na rozdíl od čínské konkurence, vybaven systémem ViscoLok (ten zabezpečuje trakci), přičem přední pohon je v diferenciálu napevno a pouze se připojuje výstupní hřídel z převodovky ke kardanu převlečným drážkovým pouzdrem – jednoduchý, mechanický až blbuvzdorný systém. Chtělo by se teď napsat „Náskok díky technice“, ale to už používá jedna německá automobilka.

S litými koly je verze „Fishing„, tedy pro milovníky rybolovu, kteří více využívají cesty, v korbě má tato varianta uzamykatelný box na rybářské náčiní.

Odpočet DPH není možný, na stroj poskytuji záruku půl roku, je možný splátkový prodej a vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.