Can-am Outlander Max 650 XT Int. MY2022 406.800,-

Nabízím dlouhý Outlander Max 650 XT Int. MY2022 – nový stroj v luxusní kamufláži! Ostrá 650, která je vždy o kousek ostřejší, jak L 570(650) nebo 650 T3. Je to totiž původně nehomologovaná verze a tak je řídící systém postaven na výkon a ne nějaké plnění emisních norem. Čtyřkolka je homologována pro 2 jako pracovní stroj bez povinnosti přílby a STK, řídit ji můžete s řidičákem na auto.

Výbava XT zahrnuje naviják, nárazníky, kryty řidítek a standardně je čtyřkolka vybavena třístupňovým posilovačem řízení, předním a zadním stabilizátorem (!), rozšířeným podvozkem, elektronickým plynem a možností volby jízdního režimu. Líbit se bude i nový typ tachometru, kde naleznete spoustu funkcí, včetně přesného měření teploty a dobíjení.

Čtyřkolka má velmi pohodlný podvozek, který v kombinaci s motorem Rotax posunuje 650ku někam mimo obzor čínských litrů. Připravte se tedy na to, že vás kamarádi na číňanech, možná přestanou mít rádi – oni to ti kluci špatně nesou, když dostanou čouda od jezdce na papírově slabší čtyřkolce…

Na uvedený stroj je dvouletá záruka, je možná zkušební jízda, splátkový prodej a také vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Cena je uvedena včetně DPH, odpočet možný!