Can-am Outlander Max 570 (650) XU+ MY2022 360.998,-

Nový Outlander Max v provedení XU+ s motorem 650 ccm, se silnou kratší převodovkou (max 105 Km) a zvýšeným podvozkem. Čtyřkolka má také odolnou přenosovou soustavu a tak je předurčena pro pracovní nasazení a v pohodě zvládá i provoz na pásech. Homologována je jako traktor se dvěma místy, můžete ji řídit s řidičákem na auto, můžete s ní i na silnice 1. třídy, nemá ABS a je vybavena Visco-Lok předním diferenciálem. Můžete za ní tahat přívěs až s 750 Kg, má třípolohový posilovač, přepínání palivových map a místo klíčku čip, který funguje jako trhačka a k jednotlivým čipům se dá přiřadit i výkonová úroveň. K výbavě patří naviják, nárazníky, rozšíření blatníků, výhřevy řidítek, tažné se zásuvkou a pneumatiky do těžkého terénu.

Z této čtyřkolky budete nadšení – ovládá se velmi čitelně, podvozek je příjemný a výkon motoru vás nadchne! V terénu si užijete vynikající průchodnost, řazení 4×4 bez zastavování a hlavně ten skvělý pocit, když pokoříte kamarády na čínských litrech.

Na čtyřkolku je standardní dvouletá záruka, je možno vybavit splátkový prodej, zkušební jízda je samozřejmostí a rovněž vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Uvedená cena je včetně DPH, odpočet možný!