Can-am Outlander Max 1000 XT-p T3b ABS MY2021 458.900,-

Rezervace!

Nová luxusní čtyřkolka našlapaná nejmodernější technologií, která je navíc ve zvýhodněné letošní ceně! Dlouhý Outlander v nejoblíbenější verzi XT-p, která obnáší beadlock 14″ disky, plynokapalinové tlumiče Fox s třípolohovým nastavením, nárazníky, naviják, sportovní řídítka s kryty, je homologován pro dva a řídit ho můžete s řidičákem skupiny B.

K dispozici navíc máte volbu jízdních režimů, nastavení dynamického posilovače řízení a o vaši bezpečnost se stará systém ABS a ASR. Nová palubovka umožňuje sledovat různé údaje jako je dojezd nebo třeba napětí baterie. Legendární motor Rotax v litrovém obsahu sice výkonem papírově zapadá mezi čínské tisícovky, ale jakmile přidáte plyn, tak vás okamžitě přesvědčí, že oproti CFmotu nebo TGB je to o několik levelů jiná liga a tyto značky se mohou srovnávat pouze na papíře. O podvozku, brzdách a přenosové soustavě pak už v souvislosti s asijskými výrobky nelze vůbec hovořit jako o konkurenci. Přijeďte se sami přesvědčit, zkušební jízda je totiž samozřejmostí!

Na čtyřkolku je standardní dvouletá záruka BRP, je možný splátkový prodej a také je možno vzít vaši značkovou čtyřkolku do protiúčtu.

Cena je uvedena včetně DPH, odpočet možný!