Can-am Outlander 500 DPS MY2013 – 2 místa! 259.900,-

Krátký Outlander v unikátním stavu – má najeto pouze 1.480 Km a 42 MTh, je to vlastně nová čtyřkolka po záběhové garanční prohlídce! K tomu si přičtěte super homologaci, kdy je schválena jako dvoumístný pracovní stroj bez povinnosti STK, bez přílby, s tažným na 500 Kg a se zapsanou 100 Km rychlostí!

Pětistovka Outlander je v podstatě nekorunovaný král půllitrů a dvouválec Rotax dává stroji takový výkon, že se nemusíte bát zapřáhnout třeba fůru dřeva anebo vyrazit s ním na nějaký cross country závod. Navíc, co se týká životnosti, tak tento stroj má stejný podvozek a přenosovou soustavu jak jeho litrový sourozenec, a tak se životnost ještě násobí! Čtyřkolka je vybavena systémem visco-lock, třípolohovým posilovačem řízení a DESS systémem – díky tomu je možnost využít až tří úrovní výkonů, které se přiřazují ke klíčkům. Vynikající to věc, máte-li v rodině dorůstajícího pubescenta – dostane klíček s omezeným výkonem!

Záleží tedy jenom na vás, zda s touto čtyřkolkou budete tahat vozíky a nebo se příští rok porvete o titul v pětistovkách.

Na uvedenou čtyřkolku poskytuji záruku půl roku, je možný splátkový prodej a také vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Uvedená cena je bez možnosti odpočtu DPH!