Can-am Maverick X3 XRC Turbo MY2019 620.000,-

Nekompromisní sportovní nářadí – 720 Kg těžká bugyna s naturbovaným tříválcem Rotax 174 HP, k tomu si připočtěte 182 cm široký podvozek s tlumiči Fox se zdvihem 60 cm a navíc velmi atraktivní vzhled! Když ještě doplním akceleraci z 0-100 Km za 4,3 sec., tak je jasné, že svezení v Mavericku patří opravdu k adrenalinovým zážitkům! Tento dojem podporují sportovní sedačky se čtyřbodovými pásy, sportovní volant a poměrně strmý převod řízení, což oceníte při vedení stroje v driftu.

Model RC je koncipován jako stroj do těžkého terénu, kdy vedle sportovních tlumičů s velkým zdvihem má Visco-lok diferenciál, který lze uzamčít okamžitě (systém Smart-Lok), má i naviják, hliníkovou střechu, hliníkový kryt podvozku, výztuže předního okna a prahy kryté ocelovým profilem. Dalšími doplňky jsou přední okno, uchycení pro tablet, světelná rampa, kapsy ve dveřích, tažné, box 120 L s kanystrem a rozšíření blatníků.

Maverick je schválený jako dvoumístný samojízdný stroj a nemusí na STK. Najeto má 5470 Km, 170 Mth, je po servisní kontrole, mohu nabídnout splátkový prodej, do protiúčtu vezmu vaši značkovou pracovní čtyřkolku a záruku dávám na půl roku.

Z uvedené ceny není možný odpočet DPH!