Bombardier Traxter 500 4×4 MY2003 bílá RZ

  Cena 169.400,- Kč

  Starší čtyřkolka, která dala vzniknout legendě Bombardier (Can-am), jedná se o mimořádný pracovní stroj, který má neobvyklou technickou konfiguraci a který překvapí svými vlastnostmi. V dobách, kdy čínští výrobci „nejočekávanějších a nejlepších pracovních čtyřkolek (ve své kategorii)“ vyráběli pouze lampiony nebo papírové draky, tak Bombardier produkoval tyto báječné stroje s vynikajícími motory Rotax, které našly uplatnění po celém světě, jezdí na pásech na horách, pracují na farmách a dodnes bez problémů slouží.

  Tento kus má najeto pouze 4.600 Km, navíc prošel kompletním servisem a tak se u něho dá očekávat ještě dlouhá životnost. Perfektní na této mašině je nastupování a to při práci s častými zastávkami oceníte nejvíce. Stálý pohon 4×4 s ViscoLok předním diferenciálem a mechanická převodovka s pětistupňovým tlačítkovým řazením nebo automatickou volbou, spolu s předlohovou převodovkou L, H, N, R, P (stejná u současných modelů) je další specifikum této čtyřkolky.

  Od Traxtera nemůžete očekávat 120 Km rychlost a skoky na motokrosové trati, pokud ale sháníte traktor na práci okolo statku, nebo tahač vozíku se dřevem, tak je to přesně to, co umí velmi dobře, což ale neznamená, že s ním nemůžete jen tak na vyjížďku s kamarády!

  Na čtyřkolku poskytuji záruku půl roku, je možný splátkový prodej a také váš značkový stroj do protiúčtu!

  Cena je uvedena včetně DPH, odpočet možný!