Polaris Scrambler XP 1000 S Int. MY2021 395.000,-

Široce rozkročený litrový Scrambler v té nejvýkonnější variantě – tedy s přepínáním palivových map a aby to nebylo málo, tak ještě s chip-tuningem, výsledkem je neuvěřitelný nástup a opravdu divoká akcelerace! Stroj působí mohutným dojmem, ale ovládá se velmi příjemně – řízení je dolehka vyposilované a brzdy jsou také hodně ostré, musíte si ale zvyknout, že sedíte o poznání výše a máte toho okolo sebe ze všech stran taky o moc víc. Rozměry tohoto stroje jsou impozantní a tak zajíždění do garáže nebo nakládání na vozík vyžaduje praxi a na dosud obvyklých čtyřkolkářských stezkách tak počítejte raději s alternativní trasou, vyzkoušenou kamarády se Side by Side. Jakmile se ale octnete někde na na trati, nebo třeba na široké rozryté lesní cestě (v době kůrovcové těžby to není až tak neobvyklý terén), tak okamžitě zapomenete na problémy s přepravou, s garážováním, s průjezdem přes dvorek a vyrážíte s plným plynem, vychutnávajíce si žehlící podvozek, pro který najednou není žádná nerovnost překážkou!

Z uvedených vlastností vyplývá i využití stroje – sport, rychlost, adrenalin. Scrambler prostě potřebuje svůj prostor, kamenité trialové potoky nebo úzké rumunské rozpěrky nebudou tím nejvhodnějším prostředím, stejně tak jako chtít po této bestii aby tahala vozík mezi stromy při probírkové těžbě.

Čtyřkolka je v perfektním stavu opticky i technicky, je po servisní prohlídce a je na ni do srpna 2023 tovární záruka, schválena je jako traktor dvoumístný, cena je včetně přihlášení, najeto má 3.700 Km a 89 Mth. Je možno využít splátkový prodej a také je možný váš značkový stroj do protiúčtu.

Uvedená cena je bez možnosti odpočtu DPH!