Can-am Renegade 650 XXC Int. MY2019 280.000,-

„Malý brácha“ Renegade 1000R, který má sice motor o menším obsahu, ale jinak je naprosto identicky osazený všemi sportovními komponenty a má o trochu nižší hmotnost. I tento stroj má naprosto bezkonkurenční podvozek se dvěma stabilizátory, tlumiči Fox, brzdami ve všech kolech a dvěma brzdovými páčkami na řidítkách.

I když tady má motor Rotax menší obsah, tak se vůbec nemusíte bát, že by vám výkon (skoro 64 HP) neumožňoval prohánět litrovou konkurenci. Naopak, 650 je krásně hravá a po přepnutí do sportovního módu začne neuvěřitelně reagovat na plynovou páčku a nebrání se ani zvednout předek a ukázat vám, že jízda po zadních není ani u šestpade žádný problém. Oproti tisícovce je jízdní projev více kultivovaný, nemá takovou brutalitu, ale zároveň je na vás čtyřkolka hodnější a neutahá vás tolik. Maximální rychlost je někde na hranici 120 Km/h a je tak o cca 10 Km nižší jak u 1000 cm verze – o tom ale asi jízda na čtyřkolce nebude.

Čtyřkolka je opět ve skvělém zánovním stavu, má výhřevy rukojetí a páčky plynu, najeto skoro 1.700 Km a 42 Mth, nebyla nikdy jezděná v terénu. Odpočet DPH není možný, ale můžete si ji vyzkoušet a také je možná vaše značková čtyřkolka do protiúčtu a splátkový prodej. Záruka na stroj je 1 rok!

Cena 280.000,- Kč bez možnosti odpočtu DPH