Can-am Outlander Max 850 XT-p MY2017 329.900,-

Dlouhý Outlander ve výbavě XT-p s bílou RZ – 2 místa, s jedinečným motorem Rotax 850. Čtyřkolka je tři roky stará a má najeto 3.400 Km a 300 Mth, je ve vynikajícím stavu technicky i opticky. Je vybavena tříúrovňovým dynamickým posilovačem řízení, nárazníky, duralovými řidítky se sportovními blastery, navijákem Warn, disky kol systému beadlock a má už novou generaci plynokapalinových tlumičů Fox s tříúrovňovým nastavením!

Vedle vynikajícího podvozku ale tato čtyřkolka vyniká hlavně svojí motorizací. Osmsetpadesátka je totiž R verze – tedy ostré vačky a velká klapka (větší jak u standardních litrů). Rovněž vrtání je cca 94 mm, tedy o 3 mm větší jak u 1000 ccm motoru při stejném zdvihu jako u motorů 800 ccm (650 ccm) – tedy cca 62 mm – vychází nám z toho nejvíce podčtvercový motor z celé řady! Výkonově 850 nabízí 79 HP, přičemž nezaostává za litrovou verzí, ale její výkon je pozvolněji dávkovatelný, při nižší kompresi (od spodu je hodnější, ale v otáčkách se mění v ďábla). Díky těmto vlastnostem si získala tato motorizace velkou oblíbenost ve sportu a hodně jezdců ji dávalo přednost před 1000 ccm variantou.

Tato čtyřkolka tedy nabízí vynikající motor v kombinaci s velmi kvalitním podvozkem při malém nájezdu.

Je možno na ni sjednat splátkový prodej, využijte také možnost zkušební jízdy, váš značkový stroj je možné dát do protiúčtu a na čtyřkolku poskytuji záruku půl roku.Využijte

Využijte rovněž akci – Prodloužená záruka!