Can-am Outlander Max 800R XT MY2013 349.900,-

Dlouhý odpočtový Outlander v unikátním stavu, bílá RZ, najeto pouze 2.600 Km a 140 Mth, čtyřkolka je tak v podstatě po záběhu, při servisní kontrole byly navíc vyměněny všechny náplně a byly přezuty nové pneumatiky ITP.

Skvělý technický stav je předpokladem dlouhé životnosti, která je u těchto ročníků ověřená praxí. Výkon dvouválcového Rotaxu 800 ve verzi R (ostré vačky a velká klapka) je fenomenální, hodně se přibližuje litrovým sourozencům a čínskou provenienci drtí rozdílem dvou tříd. Přes starší modelový rok je stále tato čtyřkolka, oproti zmíněné čínské produkci, high-tech a nabízí velmi příjemný podvozek s ostrými brzdami, možnost řazení 4×4 za jízdy, dynamický posilovač se třemi úrovněmi a servisní interval 3.000 Km. Nemá tolik elektroniky jako současné modely, plyn je klasický s lankem, nemá přepínání palivových map, nemá diskutované ABS, ale za to má téměř nerozbitný přední mechanický diferenciál s Visco-lok a velmi odolnou zadní rozvodovku!

Tuto čtyřkolku si můžete u mě vyzkoušet, poskytuji na ni záruku půl roku, je možný splátkový prodej a vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Uvedená cena je včetně DPH, odpočet možný!