Can-am Outlander L Max 570 XT T3 ABS MY2020 265.000,-

Nabízím tento zánovní dlouhý Outlander s motorem 650 ccm a s plným odblokováním (jede na plno – 62 HP!). Čtyřkolka má najeto 1.950 Km, je vybavena navijákem, nárazníky, třípolohovým dynamickým posilovačem řízení, ABS a má přepínání palivových map. Je dvoumístná, v TP má rychlost 105 Km/h a může legálně tahat přívěs až 750 Kg těžký (čínské stroje mají i přes obsah 1000 ccm v TP pouze 150 Kg!!!), takže je nejen skvělým pomocníkem okolo domu, ale můžete s ní i bez problémů cestovat. Navíc si můžete zvolit mezi třemi módy – velmi úsporný Work (čtyřkolka šetří palivo i přenosovou soustavu), Standard (chová se jako běžná 650), Sport (promění s v malého ďábla, se kterým poškádlíte kamarády s asijskými litry). K tomu všemu si připočtěte long service interval (na garančku pojedete, až tam vaši přátelé na čínských strojích budou 2x-3x, tedy pokud tam už nebyli reklamovat).

😉

 Zapomenout nesmíme ani na skvělý podvozek, vynikající brzdy a také vlastnosti v terénu, kdy přátelé zastavují, aby přiřadili 4×4, ale vy vesele jedete dál! Pokud chcete více, ale za přijatelnou cenu, je tento Outlander skvělou volbou!

Čtyřkolka je plně odservisována, poskytuji na ni záruku, je možný splátkový prodej, zkušební jízda je samozřejmostí a je možná vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Odpočet DPH není možný!