Can-am Outlander L Max 450 DPS MY2014 198.000,-

Rezervováno!

Dlouhý Outlander v L variantě s posilovačem řízení a na zánovních pneu, má už na sobě nějaký šrám – najeto má 785 Mth, což je pro čínu smrt, ale tahle čtyřkolka v pohodě zvládne ještě jednou tolik! A zapomeňte na nálepku 450 – pokud sednete na tento stroj, tak vás motor Rotax přesvědčí, proč patří k nejlepším na světě a proč se tomuto jednoválci nevyrovná leckterá sedmistovka. Ne, tentokrát si nehrajeme na marketing prodejců čínských čtyřkolek, tohle není ani nejočekávanější, ani nejprodávanější čtyřkolka! LCD světla a možnost se spojit s palubovkou přes BT do vašeho mobilu taky nemá, za to má ale perfektní podvozek, skvělé brzdy a na rozdíl od všech těch serepatičkových čínských démonů vám bude perfektně sloužit a při její údržbě nebudete muset žádat o půjčku z Providentalu. Navíc, pokud se o stroj budete starat, bude sloužit i dětem vašich dětí.

Proč to tak je? Protože je to pořád Outlander, pořád je to podvozek, brzdy, většina přenosové soustavy – vše shodné se sourozenci 650 – 1000 ccm a to se počítá!

Na čtyřkolku poskytuji půlroční záruku, splátkový prodej, zkušební jízda je samozřejmostí a je možná i vaše značková čtyřkolka do protiúčtu.

Cena je uvedena včetně DPH, odpočet možný!