Can-am Outlander 500 DPS MY2013 – 2 místa! 249.900,-

Pokud hledáte pracovní čtyřkolku s maximální životností, vhodnou pro práci ale i pro zábavu, je tato dvouválcová pětistovka to, co jste hledali. Outlander je v perfektním stavu, má najeto pouze 1.500 Km, 45 Mth a je po servisní prohlídce s výměnou všech náplní. Motor Rotax o výkonu 46 HP dodává stroji dynamiku, kterou mu mohou závidět i obsahově větší asijské stroje, posilovač lze nastavit na tři režimy a ke klíčku jdou přiřadit tři výkonnostní módy. Navíc na rozdíl od jiných značek se tato pětistovka, kromě obsahu motoru, nijak neliší od litrové varianty a tak jsou všechny podvozkové a přenosové komponenty v podstatě předimenzovány.

Ke všem výše uvedeným vlastnostem je nutno přičíst i nejlepší homologaci, jakou je možné u čtyřkolky získat – pracovní stroj bez povinnosti STK, schválený pro 2 osoby, bez povinnosti přílby, s tažným na 500 Kg a s rychlostí v TP 100 Km/h!

Na čtyřkolku poskytuji záruku dva roky, je možno na ni sjednat splátky, je také možná vaše značková čtyřkolka do protiúčtu a zkušební jízda je samozřejmostí.

Uvedená cena je bez možnosti odpočtu DPH!