Can-am Maverick X3 XRC MY2019 590.000,-

„Dobří rally jezdci mají mrtvé mouchy na bočních okénkách.“ – Walter Röhrl

Maverick ale žádné nemá a tak hrozí příliš vysmátému jezdci, že je bude mít mezi svými zuby! Ano, kouzlo tohoto stroje je, že ho vůbec nepotřebujete, ale po prvním svezení zjistíte, že ho strašně chcete! Zrychlení 780 Kg těžkého stroje s 176 HP je neuvěřitelné – z 0 na 100 Km 4,3 sec a to už je kategorie supersportů! Musíte ale počítat i s tím, že takovýto Maverick zaparkovaný před vaší garáží spolehlivě naštve vaše sousedy a sníží počet vašich přátel na sociálních sítích – a to je stejné, jak u toho rudého fára s koněm ve znaku, akorát to vás výjde o hodně dráž.

Jízdně je to bomba – i začátečník má po prvních řízených driftech pocit, že Ken Block je jeho brácha a to vše díky až neuvěřitelné čitelnosti a ovladatelnosti tohoto monstra. Sedíte prostě se čtyřbody v kokpitu, malý volant vám padne přesně do ruky a řízení je tak strmé a přesné, že si v souhře s plynem dávkujete kam až má zadek letět. Maverick je prostě formule, kterou můžete mít doma v garáži!

X3 je vybaven navijákem, světelnou rampou, kufrem Tessarax s 15l kanystrem, má možnost zamčení předku tlačítkem a nebyl nikdy užíván na závodech. Má najeto pouze 4.600 Km, homologace je jako pracovní stroj samojízdný, dvoumístný bez povinnosti STK. Je možný splátkový prodej, vaše značková čtyřkolka do protiúčtu a po složení kauce i zkušební jízda.

Uvedená cena je bez možnosti odpočtu DPH!