Už nemusíte kupovat čínu, když chcete dobrou cenu!

Double na čtyřhodinovce v Milovicích 27.8. 2017 pro náš tým!

Perfektní výsledek týmu Čtyřkolky Tišnov, kdy Michal Vágner vyhrál s náskokem 1 kola třídu Mistr quad 4x4 a Adam Bezděk zvítězil v Poháru 4x4 Tr. nad 500, Adam navíc získal i pódium ve Starších juniorech! Do závodu nastupoval Michal s cílem zajet lépe jak do té doby vedoucí pořadí seriálu Milan Lamina a tak po prvním kole přepustil vedení Danovi Matějkovi, který po pauze nastoupil do závodu, ale celkové pořadí série už neovlivní. V průběhu závodu si tak bezpečně kontroloval druhé místo a navyšoval odstup od třetího Laminy. Když po polovině závodu odpadl Matějka, Michal neponechal nic náhodě a v náročném závodu si přijel se svým Renegadem 570 pro první místo, které ho navrátilo do čela průběžného hodnocení. Adam závod jel ve zcela jiné taktice, hned od začátku se opřel do řidítek svého litra a prolétl celým startovním polem ve předu startujících jezdců. Adam totiž startuje až v úplně poslední vlně se staršími juniory a tak má hned z počátku až 4 minuty ztrátu. Co to jsou ale 4 minuty na Adama! Po dvou a půl hodinách předjel i Milana Laminu, který jel v té době na druhém místě Mistrů! Pak už jsme mu ale signalizovali na tabuli UBER, nemělo smysl zbytečně více riskovat nějaké poškození a odpadnutí ze závodu. Po natankování se situace uklidnila a v prořídlém poli si Adam přijel pro první místo v Poháru 4x4 Tr. nad 500 ccm a upevnil si tak vedení v této třídě. V seriálu vede ještě třídu Starší junioři, kde včera dojel za dvěma sportkami druhý. Oběma jezdcům gratuluji k perfektnímu výsledku!

Karel Volavý

Další úspěch týmu čtyřkolky Tišnov - Last adventure Dobřany 7. - 8.7. 2017

Michal Vágner zvítězil stejně jako v prvním závodě i ve druhém podniku tohoto seriálu, týmový úspěch navíc potvrdil na třetím místě Adam Bezděk. Mezi ně se dokázal vklínit jen Milan Lamina z týmu Can-am pi*o. Všichni tři startovali na strojích Can-am Renegade XXC, Michal na nejslabší 570 ccm verzi Milan a Adam sedlají 1000 ccm variantu.

Gratuluji všem třem jezdcům a těším se na další závody!

Offroad maraton 17.6.2017 - dobřanské vítězství pro Michala Vágnera a Adama Bezděka!

V dvouhodinovém závodě tentokrát Michal v kategorii Mistr quad 4x4 nenechal nikoho na pochybách, kdo je dominantním jezdcem v ČR a jasným vítězstvím si říká o návrat na špičku bodování celkového pořadí! Na druhém místě skončil Milan Lamina a třetí dojel Jan Svojše. V poháru 4x4 nad 500 ccm opět jasně zvítězil Adam Bezděk, který jako junior vyhrál i svou kategorii mladých jezdců, na druhém místě skončil Jiří Brom a na třetím dojel Roman Krejnický. Třetí jezdec z týmu Čtyřkolky Tišnov Petr Šikula tentokrát dovezl svého Renegada bez havárie až do cíle a obsadil slušné 6. místo.

Gratuluji všem našim jezdců k super výsledku!

Offroad maraton 20.5.2017 Pístov u Jihlavy

Sobotní závod v Jihlavě pro většinu našeho týmu Čtyřkolky Tišnov bude spíše noční můrou. Michal Vágner odstoupil z prvního místa, když přišel o zadní kardan. Do 42. kola přes defekt předního kola celkem pohodově vedl, než přišlo zarachocení a na přední náhon to už dál nešlo. Vítězství tak přistálo do klína Milanu Laminovi z týmu Can-am pičo na Renegade 1000 před druhým Františkem Rafajem z Dragoš racingu na Renegade 570, třetí skončil Jakub Šíma z Andy Motors CZ Teamu na Renegade 1000. V pohárových Quad TR nad 500 se Petr Šikula probíjel v před a na čtvrtém místě půl hodiny před koncem dal ránu....budku. Přijel do depa, narovnali jsme řídítka, dotankovali a hurá zpátky....ale byl nějaký otřesený, takže další budka.....hodili mu to zase na kola......a pak další, když už urazil řidítka. Takže rychlá nakládka a hurá do nemocnice. Naštěstí bez vážných následků, nic zlomeného, jen otřesený...Renegade na sračku :( Za tým Čtyřkolky Tišnov tak zachraňoval čest Adam Bezděk, nová posila a dařilo se mu perfektně. Adamovi je 14 let, ale prokazuje, že se s ním musí v kategorii 4x4 počítat. Přes svůj nízký věk hravě zvládá Renegada 1000 a hlavně jede hlavou! V závodech si počíná velmi jistě a mnozí starší a zkušenější závodníci by se od něho mohli učit. Adam startuje až z poslední řady, protože jede v kategorii Junioři starší. Po hodině, kdy skončí jejich závod pokračuje dál v kategorii Pohár TR na 500, kde zatím vždy získal pódiové umístění a v současnosti vede i tuto třídu. V sobotním závodu dokázal přes handycap při startu najet nejvíce kol a zvítězit jak v juniorech, tak i v Poháru a kdyby to pravidla umožňovala, mohl pobrat i vítězství v Mistrech, protože měl o kolo víc jak vítěz Milan Lamina! V Poháru TR na 500 se na druhém místě umístil výborně jedoucí Honza Křížek z QUADSERVIS ŠPAK - Vimek Racing Team na Renegade 800 a třetí skončil Jiří Brom z týmu Can-am pičo na Renegadu 1000. V týmu čtyřkolky Tišnov tak máme dva v současnosti absolutně nejlepší jezdce kategorie 4x4 v ČR! Michal Vágner má velmi zdatného nástupce a já se už teď těším na další společný trénink!

Druhý závod Offroad maratonu opět pro čtyřkolky Tišnov!

Offroad maraton 2017 Janovice nad Úhlavou - tříhodinový závod, zima a ve finále déšť....brrrrr. Bývalý vojenský areál mi tentokrát zůstane v paměti jako synonymum zimy a chladu....a když už sem toho měl fakt dost, tak začalo pršet! V závodu jasně dominovaly známé firmy - v mistrovských sportkách Martin Miřejovský (Team Max2) a v mistrovských 4x4 Michal Vágner (Čtyřkolky Tišnov). Michal neměl tentokrát žádnou velkou konkurenci a se svým Renegadem 570 nadělil druhému Milanovi Laminovi (Can-am pico) na Renegade 1000 rovnou dvě kola, třetí skončil Tomáš Pázler (NRR Quad servis Špak) na Renegade 800. V pohárových traktorech nad 500 ccm se umístil na prvním místě Lukáš Hájek (Lukáš Hájek Can-am), druhý byl perfektně jedoucí junior Adam Bezděk (AligatorAVS) a na třetím místě skončil Radomír Beneš (Čtyřkolky Tišnov) - všichni na Renegade 1000. No a na 5. místě v poháru skončil Petr Šikula (Čtyřkolky Tišnov) na Renegade 850.